fotografia reporterska


Sesje dziecięce należą do moich ulubionych. To bezkonkurencyjne podniecenie łapać w rękach nowe egzystencja i być w stanie okrasić te drogocenne pierwsze momenty.

Na sesję z noworodkiem zapraszam w pierwszych 21 dobach życia maluszka. Najważniejszym momentem na wychwycenie kruchości oraz subtelności waszego noworodka jest okres między 7 i 13 dniem życia. Wtedy podobnie bobas ma najskrytszy objęcia morfeusza, a jego ciało ma miejsce w cały czas bardzo plastyczne, dzięki czemu możliwe jest czesanie go w kondycjach analogicznych , jakie posiadał w brzuchu u mamy. Najwspanialsze zdjęcia wynikają podczas głębokiego snu bobasa. Dlatego też ważne jest ,by w dawkę potencjału rodzice w mgnieniu oka zdecydowała się na taką sesję. Animuję aż do skontaktowania się ze mną jeszcze poprzednio planowanym terminem porodu. To daje możliwość spokojnego omówienia sesji, Waszych oczekiwań a moich propozycji.

Sesja noworodkowa odbywa się w moim ustronnym atelier, które ma miejsce w poprawnie skonstruowane, nagrzane i nasłonecznione. Najlepszym czasem na fotografowanie noworodków jest moment, kiedy są w największym stopniu senne, najedzone natomiast zrelaksowane. Przeważnie poczynam sesję około 10.00 o brzasku. Dla waszego dzieciaczka przygotowałam wiele gadżetów noworodkowych, pokłady wytrwałości i czułości. W dniu sesji noworodkowej nie umawiam innych sesji, tak żeby być w stanie wygospodarować tak duża liczba czasu, do tego stopnia potrzeba.

Sesja może trwać kilka godzin (2-4 godz.), gdyż jej przebieg mieszczący się podyktowany działalnością Dzidziusia. W sesji przewidziany jest czas na pasienie i uspokojenie, przytulenie a przewinięcie maluszka. Na sesję proszę o wzięcie smoczka dla maluszka, kocyka, pieluszek tetrowych i mleczka. Na położeniu znajduje się przewijak, dogodna sofa, jasiek do karmienia, do Waszej dyspozycji mieszczący się też sztuka kulinarna i łazienka.

Top