Początek nie był w stałym komplecie - koledzy niech żałują - do zobaczenia w starym składzie, nie powiemy o czym rozmawialiśmy.

Czekamy na Was z niecierpliwością, pogoda super, grill działa tak samo jak w tamtym roku, ale czegoś brakowało, hmm, może ....

 

1/2 Ekipa Balkonowa

 

Co jakiś czas spotykamy się u Czarka w gronie znajomych, rozmawiamy o muzyce, fotografii, podróżach. Na poprzednim spotkaniu zrodził się pomysł dokumentowania naszych spotkań zdjęciem i krótkim komentarzem.

Dzisiaj Andrzej opowiadał o swoich starszych i najnowszych podróżach - było czego słuchać. Po konsultacja dopiszemy jeszcze parę słów.

Pozdrawiamy - Ekipa balkonowa

 

"Gdyby Stwórca spełniał wszystkie klątwy i złorzeczenia wobec naszych bliźnich, świat byłby jednym, wielkim cmentarzyskiem".

 

- Zdzisław Rynkiewicz

 

 

Szybciej, niż to mogłem sobie wyobrazić, dopadła mnie „osiemdziesiątka”. Przynajmniej ta kalendarzowa, której oszukać się nie da. O tę biologiczną, jak na razie jestem spokojny. Moja aktywność życiowa A.D. 2011, nie wiele różni od tej sprzed emerytury. Kabaretowa piosenka Wiesława Michnikowskiego: „Wesołe jest życie staruszka...” choć brzmi romantycznie nie wiele ma wspólnego z rzeczywistością. Poznałem to z autopsji.

 

Koncert w hołdzie Ofiarom Tragedii odbył się w Katedrze p.w. Wniebowzięcia NMP w Białymstoku  13 października 2012 r.

WYKONAWCY:

Orkiestra Kameralna z Ostrołęki pod dyrekcją kompozytora.
Soliści: Joanna Bernatowicz, Martyna Ciok, Michał Kamionowski, Justyna Walczuk, Milena Ziemak

Moje Allegro

 

 

Free Joomla! template by Age Themes